Zpátky do tréninku!

Jo, zpátky do tréninku. Krleš!

Sezóna mi letos skončila o něco dříve, na mistrovství světa jsem se nepodíval. Bohužel. Člověk se celý rok snaží a dře, a pak to skončí na záležitostech, které nemá ve svých rukou. Měl bych být nasranej a zklamanej. A taky jo – byl jsem nasranej a zklamanej. Jenže…

Taky to ale znamená, že sezóna skončila o hodně dříve. To znamená, že jsem o hodně dříve zase odpočinutej a ready se pustit do přípravy na tu další. Dříve, déle, více a pořádně. Opět jsem spojil síly s Pepou Andlem, takže příprava má nějaký řád, poctivě tréninky zaznamenávám na GPS sporttester a hned několik firem se rozhodlo mne podpořit v mém úsilí (o tom později), takže při tréninku postupně si osahávám vybavení a říkám si “trénuj dokud můžeš”. Těžké tréninky, vytrhlé osmičky a jesenická zima. Výsledek systematického tréninku se dostavil prakticky okamžitě: Večer bývám unavený a chodím dřív spát.

Taky to ale znamená, že jsem se vrátil ke svému dvoutýdennímu tréninkovému deníku, o který se s vámi podělím. Tak zase za dva týdny.

Leave a Reply

Captcha *