Swiss Irontrail – 1. část dvojboje

Po návratu z AR v Irsku bylo hektické – vedro, do toho jsme malovali, hodně práce, méně spánku, dlouhá cesta, ale i s tím jsem nějak popral, odtrénoval jsem, co jsem chtěl, cítím se připravenej a po celodenní cestě do Švýcarska jsem po šesté večerní byl na registraci v tělocvičně v Davosu. Vůbec nic tady nenasvědčuje tomu, že by tu měl být nějaký závod. Klidné horské středisko se tím vůbec nenechalo rozhodit. Takové závody tu mají pořád.

To mi vůbec nevadí, v koukám do mapy co nás čeká a kde budou největší zádrhele. Čeká nás celkově 201km s 11500m převýšení. Trasa má být převážně běhatelná, nejtěžší pasáž očekávám dva kopce za 60. km (po tom, co budeme mít přístup k prvnímu pytli) a pak dlouhé, táhlé 20km stoupání na 150-170km, protože to už nebude kde brát. Startujeme ve čtvrtek v 8 ráno a dle předpovědi by mělo od pátku poledne začít pršet, tedy právě na poslední třetinu závodu.

Všechno důležité, včetně online trackingu, mezičasů a fotografií je možné sledovat na stránce závodu. Ve startovní listině mám číslo 6.

Leave a Reply

Captcha *