Ferrino partnerem!

Dobrých zpráv není nikdy dost. Někdy jich je méně než více, o to větší pak z nich má člověk radost. A tohle je jedna z nich. S radostí mohu oznámit, že od následující sezóny je mým partnerem italská firma Ferrino.

Tohoto tradičního výrobce outdoorového vybavení asi není třeba dlouze představovat. Každý, kdo se pohybuje v horách se nejspíš setkal s jejich vybavením. Ať už to byl stan, batoh nebo spacák. S rozvojem běhání v horách pochopitelně nemohou chybět ani vybavení se zaměřením na běh. Částečně jsme spolupracovali již v této sezóně, až se spolupáce rozvinula ve významné partnerství.

Aklimatizace před útokem na sopku San José.
image-3555

Aklimatizace před útokem na sopku San José. Večer…

A ráno.
image-3556

A ráno.

Na akcích, kde se prolíná tradiční expediční přístup se stylem “Light and fast”, tak budu mít k dispozici kompletní vybavení, abych se popral se všemi podmínkami.

Před startem v 1 ráno.
image-3557

Volcán San José – před startem v 1 ráno.

Na vrcholu San José - -15 a vítr.
image-3558

Na vrcholu San José – -15°C a vítr.

Po 16 hodinách zpět dole, vedro jako prase. Batůžek musel pojmout vše, co bylo "navíc" a přitom to na něm muselo pevně držet. Obstál na výbornou.
image-3559

Po 16 hodinách zpět dole v 1900 m.n.m., vedro jako prase. Batůžek musel pojmout vše, co bylo “navíc” a přitom to na něm muselo pevně držet. Obstál na výbornou.

Na příští rok chystám některé opravdu horské akce (a tom již brzy) a budu tak při nich spoléhat především na špičkové vybavení této značky.

Mým novým partnerem je Ferrino! Italský výrobce špičkového outdorového vybavení.
image-3560

Mým novým partnerem je Ferrino! Italský výrobce špičkového outdorového vybavení.

Leave a Reply

Captcha *