2016

Datum Závod Web Článek Umístění
10.-17. 1. The Spine Race (Velká Británie) Web Článek 2. místo
22.-25.2. Patagonian Expedition Race (Patagonie, Chile) Web Článek DNF
21.-23.3. Volcán San José FKT Článek FKT
17.-21.4. Baise Outdoor Quest (Čína) 16. místo
29.4. Yading Skyrace (Světový pohár ve skyrunningu, Čína) Web Článek 11. místo
22.-29.5. Cape Wrath Ultra (8denní etapový, 400 km, Skotsko) Web Článek 3. místo
12.-18.6. 3 Peaks Yacht Race (Yachting + Běh, Skotsko) Web Článek 3. místo
18.-24.7. Raid Aran (ME v AR, Španělsko) Web Článek 7. místo
3.9. Suqian Eco Quadrathlon (Týmový etapový, Čína) 11. místo
28.9.-4.10. Ultra-Trail Gobi Race (400 km nonstop, Čína) Web Článek 10. místo
22.-23.10 Rembau Challenge (2denní etapový, Malajsie) Web Článek 8. místo
30.10 Iron Bound (Etapový, Malajsie) Web Článek 5. místo
19.-20.11 ZunYi Adventure Challenge (Čína) 9. místo

2015

Závody 2015 – většinou s článkem, fotkami, umístěním i odkazem na web (pokud existuje).

Datum Závod Web Článek Umístění
10.-17. 1. The Spine Race (Velká Británie) Web Článek 1.místo
22.-25.2. Zimní výzva (Jeseníky, ČR) Web Článek 1.místo
21.-23.3. Krkonošský survival (Krkonoše, ČR) Web 3.místo
12.-15.4. Horská výzva Jeseníky (ČR) Web 3.místo
29.4.-4.5. Baise Outdoor Quest (Čína) DNF
9.-10.5. Perun SkyMaraton Web Článek 42.místo
17.5. Raid Gallaecia (Světový pohár v AR) Web Článek 4.místo
23.-24.5. Jesenický Tvrďák (Mistrovství ČR v survivalu dvojic) Web Článek 10.místo
26.-28.5. EPO Survival (Mistrovství ČR v survivalu dvojic) Web Článek 4.místo
27.6. Dragons Back Race (5denní etapový Web Článek DNF
10.-12.7 Ice Trail Tarrentaise (ME ve Skyrunningu, Francie) Web Článek 35.místo
1.-4.8 Beast of Ballyhoura – AR (ME v AR, Irsko) Web Článek DNF
9.-16.8 Iron Trail T201 (Ultratrail, Švýcarsko) Web Článek DNF
23.-27.8 GongGa Mountain International Trail (Ultratrail, Tibet, Čína) Web Článek 10.místo
23.-27.8 Czech Adventure Race (M ČR a Evropský pohár v AR, ČR) Web Článek 3.místo
6.-7.9 Wulong Mountain Quest (Čína) Článek 13.místo
13.-14.9 ZunYi Adventure Challenge (Čína) Článek 6.místo
11.-12.10. 5 beskydských vrcholů (ČR Web Článek 1.místo
8.-10.11. Els 2900 (Andorra) Web Článek 8.místo
23.-27.8 ARWC Pantanal (MS v AR, Brazílie) Web Článek 11.místo

2014

Závody 2014 – většinou s článkem, fotkami, umístěním i odkazem na web (pokud existuje).

Datum Závod Web Článek Umístění
11.-18. 1. The Spine Race (Velká Británie) Web Článek 1. místo a rekord tratě
4.-9.2. Winter Raid (Polsko, ARES – Evropský pohár) Web Článek 2. místo
22.-25.2. Zimní výzva (ČR) Web Článek 1.místo
1.3. Transgrancanaria Web DNF
21.-23.3. Krkonošský survival (ČR) Web Článek 1. místo
12.-15.4. Wenzhou Outdoor Challenge (Čína) Není Článek
29.4.-4.5. Lycian Challenge (Mistrovství Evropy v AR – Turecko) Web Článek 9. místo
9.-10.5. Hradecký survival Web 2.místo
17.5. Yishan Mountan Trail 100k (Čína) Není Článek 5. místo
23.-24.5. EPO Survival (Mistrovství ČR v survivalu dvojic) Web 4. místo
26.-28.5. Pengzhou Longmen Mountain Challenge(Čína) Web Článek 10. místo
27.6. Mont Blanc Marathon (MS v Ultra SkyMaratonu 80km/6000m+ Francie) Web Článek 100+. místo
10.-12.7 Andorra Ultratrail – Ronda del Cims (Ultratrail 170km/13000m+ Andorra) Web Článek 32. místo
1.-4.8 Beast of Ballyhoura – AR (ARES – Evropský pohár, Irsko) Web Článek 1. místo
9.-16.8 Itera Expedition Race AR (ARWC – Světový pohár, Wales) Web Článek 10. místo
23.-27.8 Czech Adventure Race (M ČR a Evropský pohár v AR, ČR) Web 8. místo
6.-7.9 Suqian Luoma Lake Outdoor Challenge (cca 24 hodin) Článek 13. místo
13.-14.9 ZunYi Adventure Challenge Článek 7. místo
16.-17.9 Taining Adventure Challenge Článek 8. místo
4.10. Valachia Run 96 km Web Článek 3. místo (4. celkově)
11.-12.10. 5 beskydských vrcholů Web Článek 13. místo
8.-10.11. Wuhan Outdoor Quest Článek 11. místo

2014

10. místo – Pengzhou Mountain Challenge (Čína) – Pavel Paloncý, Kristýna Skalická, Dan Šilar, Číňan
5. místo – YiShan 100 km Trail Run (Čína) – Pavel Paloncý
9. místo – Lycian Challenge (Mistrovství Evropy a Evropský pohár v Adventure Race – Turecko) – Tým OpaveNet/Adidas/Nutrend (CZE) – Pavel Paloncý, Dan Šilar, Filip Šilar, Simona Karochová
13. místo – Wenzhou Adventure Challenge (Čína) – Pavel Paloncý, Radka Brožková, Silver Eensaar,Rain Eensaar
1. místo – Krkonošský survival – Pavel Paloncý, Filip Šilar, Kristýna Skalická
1. místo – Zimní výzva – Pavel Paloncý, Filip Šilar
2. místo – Timex Winter Raid (Evropský pohár v Adventure Race) – Tým OpavaNet/ELVAC/Nutrend (CZE) – Pavel Paloncý, Marek Navrátil, Kristýna Skalická, Filip Šilar
1. místo (traťový rekord) – The Spine Race (430 km) – Pavel Paloncý

2013

7. místo – Beskydská sedmička (M ČR v horském ultramaratonu)– Pavel Paloncý, Karel Axman

2. místo – Czech Adventure Race (M ČR a EP v adventure race) –Tým Adidas/Elvac/OpavaNet – Pavel Paloncý, Filip Šilar, Dan Šilar, Simona Karochová

3. místo – RockPoint Horská výzva Krkonoše – Pavel Paloncý, Václav Král

3. místo – Jesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Pavel Paloncý

2. místo – EPO Survival (M ČR v survivalu dvojic) – Pavel Paloncý, Kristýna Skalická

13. místo – Wenzhou Adventure Challenge (Čína) – Pavel Paloncý, Barbora Válková

2. místo – RockPoint Zimní výzva – Pavel Paloncý, Jan Zemaník

8. místo – Timex Winter Raid (Mistrovství Evropy a Evropský pohár v Adventure Race) –Tým OpaveNet/Adidas/Nutrend (CZE) – Pavel Paloncý, Marek Navrátil, Petra Nováková, Michal Peitz

4. místo – Merrell Kong Vinter – Pavel Paloncý, Dan Šilar

2012

24. místo – Raid In France (Mistrovství světa v Adventure Racingu – Francie) – Tým Czech Adidas Terrex – Petr Míl, Pavel Paloncý, Filip Šilar, Kristýna Skalická
13. místo – Ordos Adventure Challenge (Čína) – Pavel Paloncý, Roman Šinkovský, Radka Brožková, David Chaloupský
1. místo – Mini Czech Adventure race (ČR) – Pavel Paloncý, Kristýna Skalická
DNF (zranění člena po 24 hod) – Endurance Quest (SP AR – Finsko) – Tým Sweco (SWE) – Pavel Paloncý, Mathias Carling, Frederik Nylén, Pernila Lagergren
1. místo – 100 Míl Krajom Malých Karpat (Slovensko) – Pavel Paloncý
1. místo – AR Slovenia (Slovinsko) – Pavel Paloncý, Jakub Řídel
6. místo – Jesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Pavel Paloncý
3. místo – Mountain Challenge Jeseníky – Pavel Paloncý, Václav Král
10. místo – Tantauco Exploration Race (Chile) -Pavel Paloncý, Jaroslav Krajnik
5. místo – La Conquista del Maule (Chile) – Pavel Paloncý, Jaroslav Krajník
DNF – Patagonia Expedition Race (Chile, expediční závod, jeden z nejtěžších AR na světě)- Tým Ulkoilun Mailmaa/Navigreen Oy: Pavel Paloncý, Tuomas Sovijarvi (FIN), Mikko Kolehmainen (FIN), Christie Masi (USA)
1. místo v kat. (5. celkově) – 24hodin na Lysé hoře (Mistrovství ČR v horském maratonu jednotlivců) – Pavel Paloncý.

2011

6. místo (dvojice) a 11. místo (jednotlivci) – Jordon Cross-Country Desert Run (Čína) – Pavel Paloncý a (dvojice), Pavel Paloncý (jednotlivci)
DNF (otrava), dokončili jako dvoučlenný tým na 10. místě – Wulong Mountain Quest Čína – Tým Air Astana: Pavel Paloncý, Taz Lawrie (KAZ), Laurel Lauridsen (MYS), Stephanie Chok (MYS)
5. místo – Mountain Challenge Krkonoše Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
1. místo – DNKV Survival (Akademické mistrovství ČR) – Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
2. místo v kat. (4. celkově) – Mountain Challenge Jeseníky -Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
7. místo – Jesenický Tvrďák (M ČR jednotlivců) – Pavel Paloncý
13. místo – Baise Outdoor Quest (Čína) – Tomáš Petreček, Jarda Krajník, Pavel Paloncý, Bára Válková
9. místo – Ecomotion/Pro (SP v AR, Brazílie) – Tým Selva Kailash (BRA) – Caco Fonseca, Rosangela Hoeppner, Pavel Paloncý, Marcelo Sinoca
1. místo – Adventure Camp Moggi (Brazílie) – Pavel Paloncý
9. místo (DNF) – Wenger Patagonia Expedition Race (Chile, expediční závod, jeden z nejtěžších AR na světě) – Tým Four Continents: Pavel Paloncý, Taz Lawrie (KAZ), Andre Vogel (AUS), Paulette Kirby (USA)
5. místo – Timex Winter Rajd (EP v AR, Polsko) – Pavel Paloncý, Jan Kotyk

2010

DNF – Raid Bimbache Extreme (mistrovství světa) – Pavel Paloncý, Jan Šebánek, Lenka Nováková, Jan Kotyk
1. místo – Bayerwald Adventure Trophy (Mistroství Německa v Adventure racingu) – Pavel Paloncý, Jirka Dvořák
3. místo – AR Slovenia (EP v AR, Slovinsko)- Pavel Paloncý, Jirka Dvořák, Martin Mec, Míša Pačáková
4. místo – DKNV Survival Pavel Paloncý, Vašek Husák
6. místo – Jesenický Tvrďák (M ČR v extrémním závodě jednotlivců) – Pavel Paloncý
2. místo – Rajd Jura Skalka Pavel Paloncý, Jirka Dvořák
3. místo – Adventure Trophy – 3. místo (EP v AR, Polsko) – Pavel Paloncý, Jan Kotyk
8. místo – Lipica Open (OB, Slovinsko) – 8. místo – Pavel Paloncý
4. místo – Poland Winter Challenge Polsko (SP v AR, Polsko) – Tomáš Petreček, Pavel Paloncý, Jirka Dvořák, Zuzka Kroutilová

2009

Camino de Santiago 2009 Trail Running – stanoven nejrychlejší známý čas (FKT) – Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
3. místo – Czech Adventure Race (M ČR a EP v AR) – Pavel Paloncý, Jan Kotyk, Lada Dušková, Heikki Hihnala
1. místo – Bayerwald Adventure Trophy (Mistroství Německa v AR) – Pavel Paloncý, Eva Safínová
3. místo – DNKV Survival (AM ČR) – Pavel Paloncý, Lada Dušková
3. místo – Lipica Open Slovinsko (OB) – Pavel Paloncý

2008

3. místo – 5 beskydských vrcholů – Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
3. místo – DNKV Survival (AM ČR) – Pavel Paloncý, Zdeněk Štěpánek
2. místo – M ČR a Německa v Rogainingu – Pavel Paloncý, Lenka Junová

2007

6. místo – M ČR v Adventure Race Jan Kotyk, Pavel Paloncý, Petr Míl, Lucie Zrnová
7. místo – The North Face Adventure Trophy (EP v AR, Polsko) – 7. místo (DNF) – Jan Kotyk, Pavel Paloncý, Petr Míl, Lucie Zrnová
DNF – Bergson Winter Challenge Polsko (SP v AR) – Jan Kotyk, Pavel Paloncý, Petr Míl, Karolína Bendová

2006

6. místo – M ČR v Adventure Race – Jan Kotyk, Pavel Paloncý, Petr Míl, Klára Kubínová
DNF [vydali pro zranění] – The North Face Adventure Trophy (EP v AR Polsko) – Jan Kotyk, Pavel Paloncý, Petr Vojtík, Zuzka Kroutilová
1. místo – Brutus Extreme Orienteering – Pavel Paloncý, Karolína Bendová
1. místo – Bergson Winter Challenge Polsko (SP v AR, Polsko) – Jan Kotyk, Pavel Paloncý, Petr Vojtík, Hana Roubalíková